9 July 2017

polka dots

Cropp jacket, Sinsay t-shirt, Stradivarius shorts, House shoes, Mint&Berry backpack (via Zalando)

We all know days in summer when it's really cold in the morning but it's obvious that it's going to be warm during the day. I hate these days, because I usually don't know what to wear. For me, the easiest way is to wear shorts or skirts and something heavier on the top. I can always take off my jacket and have t-shirt or blouse instead.  By the way, I really like polka dot print, do you? 

Wszyscy znamy letnie dni, w których rano jest chłodno, a później robi się zdecydowanie cieplej. Osobiście ich nie lubię, bo zazwyczaj nie mogę się zdecydować co ubrać. Najprostszym dla mnie rozwiązaniem jest założenie szortów albo spódnic, a do tego jakiejś cięższej góry, którą później mogę ściągnąć, w razie konieczności. Tak w ogóle, to bardzo podoba mi się motyw groszków na ubraniach, a Wam?

9 comments:

 1. świetne szorty, bardzo lubię ten styl :)

  ReplyDelete
 2. Swietnie wygladasz :) pozdrawiam i zapraszam ;)

  ReplyDelete
 3. Super stylizacja :D Bardzo podobają mi się szorty :D
  Też ma mten problem... wychodze kiedy jest zimno, a wracam kiedy jest upał i nigdy nie wiem jak się ubrać :/ Ale stosuję tę samą metodę i póki co działa :D

  ReplyDelete
 4. Cudne spodenki! Uwielbiam kropki i groszki :>

  ReplyDelete
 5. bardzo mi się podoba to zestawienie ;) również bardzo lubię motyw groszków :)

  ReplyDelete
 6. Za groszkami w sumie nie przepadam, choć ostatnio się coraz częściej do nich przekonuję. Twoje szorty też mnie przekonały!

  ReplyDelete
 7. świetny plecak :)

  Pozdrawiam i życzę dobrej nocki ;)
  ANRU,

  ReplyDelete

Here you can share your opinions about blog :)